שאלות ותשובות

1. מה מיוחד במזון של מאי-דוג-פוד?
המזון של 
מאי-דוג-פוד תוכנן מתוך האמונה כי תזונה היא לא רק "אוכל" אלא בריאות ואיכות חיים גבוהה. המזון תוכנן ופותח בהובלה של תזונאים ומומחי תזונה מארה"ב בשיתוף מומחי תזונה מאירופה וישראל. המטרה - שמירה על בריאות הכלב ואיכות ואורך חייו.
 המזון של 
מאי-דוג-פוד מכיל בתוכו אחוזי בשר גבוהים במיוחד 35% עד 40% בשר, עם קומפלקס ויטמינים ייחודי הידוע כמשפיע על הקוגניציה של הכלב, מעודד צמיחת פרווה איכותית ומצמצם תחלואה.
מרכיבים נוספים במזון הם צמח היוקה הידוע כמסייע למניעת סרטן המעי, ל-קראנטין הידוע כתוסף תזונה לחיזוק הלב, גלוקאזמין וכונדרויטין הידועים כמסייעים לבניית הסחוס והפחתת מקדמי החיכוך על השלד.

2. האם המזון מומלץ ע"י וטרינרים מובילים בישראל?
בהחלט כן, המזון מומלץ ע"י מספר וטרינרים מובילים בעלי שם וותק רב.

3. באיזה תקנים עומד המזון של 
מאי-דוג-פוד?
המזון של 
מאי-דוג-פוד מיוצר במדינות אירופאית ולכן עומד בתקנים המחמירים שהציבה אירופה אחרי מגפת הפרה המשוגעת והמזון ונבדק בבדיקות מחמירות ביותר.
המזון עומד בתקן ה-HACCP היוקרתי 
(Hazard analysis and critical control points)
ובנוסף המזון נושא גם תקן ISO לניהול בטיחותי ואיכותי מטעם מכון תקנים אנגלי יוקרתי ביותר UKAS. בכל תהליך ייצור כאשר המזון מגיע לארץ הוא נבדק על ידי משרד החקלאות הישראלי.
 
4. איך אדע בביטחון שמרכיבי המזון הכתובים על השק אכן נכונים?
בעולם של חוסר ודאות אשר מקיף אותנו רוב האנשים סקפטיים לגבי אמינותם של נתונים ולכן מצאנו לנכון להתייחס לנקודה זו בהרחבה.
המזון של 
מאי-דוג-פוד מיוצר באירופה בסטנדרטים המחמירים ביותר.בכל תהליך ייצור של מזונות מאי-דוג-פוד נשלחות דוגמאות למעבדה על מנת לשלול רעלנים וסלמונלה. כאשר מגיע המזון לארץ מתבצעות בדיקות של הרשויות של מרכיבי המזון ולאחר מכן הוא מגיע למחסני החברה ומשם מופץ מגיע ללקוחות החברה. חשוב לציין שהרשויות בישראל מבצעות בקרה בין מה שמוצהר על שק האוכל ובפועל על תכולתו.
אם קיימת חוסר התאמה המזון אינו מורשה להכנס לארץ.

5. האם למאי-דוג-פוד יש רק סוג של מזון אחד?
ל
מאי-דוג-פוד יש מגוון מזונות לכל הכלבים אניני הטעם, כיום לחברה יש מזונות עוף, סלומון, כבש לגורים, בוגרים ומבוגרים (סניור) ואפילו מזון לחתולים.


6. האם יש משלוחים לכל הארץ?
בהחלט.

מאי-דוג-פוד מבינה את חשיבות השרות למותג שלה ולכן משתמשת במספר חברות שליחויות המכסות את כל הארץ! ישמם מקומות ספיציפים מעבר לקו הירוק שמאי-דוג-פוד עדיין לא מגיעה אליהם.

7. איך יכול להיות שהמזון של מאי-דוג-פוד מצד אחד איכותי מאוד ומצד שני כל כך אטרקטיבי במחיר? הרי אין מתנות חינם בחיים!
חונכנו לחשוב שמזון איכותי יותר חייב להיות יקר יותר אבל המציאות בפועל היא שמה שמייקר את המזונות הוא לאו דווקא מרכיביו. האם ידעתם שרוב המזונות של חיות המחמד שלכם עוברים 5-7 "ידיים" עד שהם מגיעים אליכם הביתה.
כל יד דואגת לאינטרס שלה וחותכת קופון שמן על מנת להרוויח ולכן המזונות מתייקרים בעשרות אחוזים. לתהליך הארוך והיקר קוראים "שרשרת האספקה" .
מאי-דוג-פוד בחרה לשווק את המזון שלה בשיטת חבר מביא חבר ולכן חוסכת חלק ניכר משרשרת האספקה וכן חוסכת עלויות שיווק ופרסום רבות ובכך יכולה לספק מזונות איכותיים במחירים אטרקטיביים ביותר וגם לתגמל את החברים שממליצים ועוזרים לחבריהם.

8. מדוע המזון של 
מאי-דוג-פוד לא נמכר בחנויות?
מאי-דוג-פוד מאמינה שללקוח יש זכות לקנות את המוצר ללא פערי תיווך ולפנות ישר ליבואן. מאי-דוג-פוד מאמינה בחסכון של פערי התיווך היקרים המשולמים בשרשרת האספקה המסורתית. ובמקום זה מעדיפה לאפשר לכלבים ליהנות ממזון הרבה יותר איכותי בעלות נמוכה יותר ולקבל את המחיר הכי טוב שקיים במזונות הסופר פרמיום. אם מאי-דוג-פוד הייתה בוחרת לשווק את המזון שלה בחנויות העלות לצרכן הסופי הייתה צריכה לעלות בכ- 40% לפחות!

9. האם יש אחריות למוצר של מאי-דוג-פוד?
בהחלט!

ככלל מזונות מאי-דוג-פוד בעלי טעימות נפלאה ומרבית הכלבים נהנים מהטעם ואוהבים את המזון בצורה מדהימה. ישנם כלבים בודדים מפונקים שבתחילת הדרך לא ירצו להחליף את המזון שלהם. למרות שמקרים אלו נדירים כאשר מאכילים במזון של מאי-דוג-פוד חשוב לדעת שכלב רעב הוא כלב אוכל. גם אם הכלב עושה "פרצופים" בימים הראשונים של ההחלפה אין מה להתרגש. אני בטוח שיותר חשוב לכם שהוא יקבל מזון איכותי לאורך חייו ב"תשלום" של כמה ימי "פרצופים". אם בכל זאת הכלב לא אוהב מתקשרים למוקד הזמנות ומבקשים להחליף את המזון. החלפת המזון תעשה ללא חיוב. ניתן להחזיר את השק לאחר שימוש של עד 10% או שבועיים ימים ולקבל החזר מלא או לבקש החלפה למוצר אחר של החברה.

10. האם 
מאי-דוג-פוד משווקת גם מזון לחתולים?
כן, בהחלט וגם הוא ברמת ה"סופר פרימיום".


11. האם מאי-דוג-פוד תורמת כסף להצלת בעלי חיים?
כן, ובגדול! מעטים יודעים שמאי-דוג-פוד מוציאה מכיסה הפרטי כספים המיועדים לעמותות העושות עבודת קודש בחילוץ, בטיפול ומציאת בתים לכלבים עזובים.
אם תעשו חשבון קצר תבינו שפעולות שכאלו מעידות על ערכי החברה לבעלי החיים ועל הרצון לתרום לתזונה טובה יותר בעולם חיות המחמד. 

12. מדוע המזון ארוז באריזת אלומניום? 
ומדוע המזון לכלבים קטנים מגיע במכלים?
המוצר ארוז באריזת אלומיניום לשמירת הטריות המקסימאלית ולמניעת חדירת לחות.המזון לכלבים קטנים מגיע במכלים על מנת לאפשר נוחות תפעולית ולאחסן את המזון בצורה אופטימאלית ובנוסף למזוג אותו ישירות מהמיכל ללא צורך להעבירו לכלי קיבול נוסף.

13. איך מעבירים את הכלב לתזונה חדשה בצורה נכונה?
כיוון שקיבתו של הכלב היא רגישה יש לבצע מעבר בהדרגה. צואה רכה אינה מעידה על טיב המוצר אלא על תהליך הסתגלות של הקיבה למוצר ולכן תהליך ההדרגה הוא ערבוב של מזון ישן עם חדש עד להחלפה מלאה במשך כשבוע עד שבועיים ימים.

14. מבחינה כלכלית – מדוע שאעבור למאי-דוג-פוד?

בגלל שיקולים כלכליים חלק מאתנו בוחרים להאכיל את הכלבים שלנו במזון נחות ואף מצהירים שהכלב מאד אוהב אותו. 
א) מזון נחות מכיל חומרי טעם וריח באחוזים גבוהים ולכן נראה שהכלב שלנו מאוד אוהב את המזון אך לא באמת מקבל את מה שדרוש.
ב) מזון איכותי המבוסס על אחוזי בשר גבוהים משמעו שהכלב שלנו יגיע לתחושת שובע לאחר כמות קטנה יותר ולמשך זמן רב יותר. 
ג) מזון מאוזן בהרכבו יכול להשפיע על איכות ואורך חיי כלבנו לטווח הארוך. 
בזכות שלוש הנקודות הללו אנו בעצם חוסכים בעלויות
מעבר לכך רק חברת מאי-דוג-פוד מאפשרת לך כמנוי VIP שלה מזון איכותי ביותר במחיר נמוך יותר ממה שהתרגלת במזון שלך כיום.

15. היכן מיוצר המזון של מאי-דוג-פוד?
המזון של 
מאי-דוג-פוד מיוצר באירופה.
לאחרונה מתוכנן קו נוסף של מוצרים שייוצר כחול לבן.

16. מה מייחד את מאי-דוג-פוד?
מאי-דוג-פוד רואה ערך עליון בתרומה לבעלי החיים ותומכת בעמותת

"גג לחיות" ו-"ראשון אוהבת חיות" .
העמותות עוסקות בהצלת כלבים המיועדים ל"הרדמה" שיקומם ומציאה של בתים קבועים בעבורם.מאי-דוג-פוד הינה חלוצת השיווק הישיר בעולם למזון חיות המחמד.
הרעיון הוא להביא את המזון האיכותי ביותר במחיר האטרקטיבי ביותר לכלב ולבעליו. 

17. האם אפשר לחסוך עוד כסף על המזון ?
בהחלט כן בתור מנוי VIP במאי-דוג-פוד תוכל לחסוך עוד מאות שקלים.